Lektor

Amalie underviser i fransk/dansk

Amalie Boe (AB)

Lektor

Anna underviser i biologi

Anna Cecilie Heilskov (ACH)

Lektor

Anne-Kathrine underviser i engelsk & dansk

Anne-Kathrine Høgsvig (AKH)

Lektor

Birgitte underviser i dansk og engelsk

Birgitte Jul Pedersen (BC)

Lektor

Carsten underviser i biologi og geografi

Carsten Mathiesen (CM)

Lektor

Christina underviser i historie og samfundsfag

Christina Mølgaard Jepsen (CMC)

Lektor

David underviser i samfundsfag og historie

David Alex Johansson (DJ)

Lektor

Eli underviser i biologi og kemi

Eli Bolette Knudsen (EK)

Adjunkt

Gunvor underviser i religion og dansk

Gunvor Kodal (GK)

Lektor

Helle underviser i historie og samfundsfag

Helle Hestbech Kronborg (HK)

Adjunkt

Ida underviser i dansk og psykologi

Ida Kofoed (ITH)

Adjunkt

Jais underviser i matematik og fysik

Jais Myrhøj (JMy)

Lektor

Jesper underviser i filosofi og matematik

Jesper Just Højgaard (JJH)

Lektor

Katharina underviser i biologi

Katharina Petersen (KPe)

Lektor

Kristian underviser i fysik og matematik

Kristian Helm Petersen (KP)

Lektor

Lone underviser i billedkunst og tysk

Lone Schloo Erhardsen (LE)

Adjunkt

Maria underviser i spansk og psykologi

Maria Hjort Knudsen (MHK)

Adjunkt

Martin underviser i drama og dansk

Martin Andersen (MAn)

Lektor, årsvikar

Mette underviser i tysk og dansk

Mette Rud Nielsen (MRN)

Adjunkt

Morten underviser i tysk og engelsk

Morten Egholm Mouritsen (MEM)

Adjunkt, årsvikar

Niels underviser i dansk og engelsk

Niels Bossen Berggren (NBB)

Lektor

Niels underviser i fysik, kemi og bioteknologi

Niels Krogstrup Nissen (NN)

Lektor

Ole underviser i spansk

Ole Johannsen (OJ)

Lektor

Peter underviser i matematik og fysik

Peter Christian Andreasen (PCA)

Lektor

Pia underviser i samfundsfag

Pia Bethelsen (PB)

Lektor

Rasmus underviser i engelsk

Rasmus Skovdal (RS)

Adjunkt

Sabina underviser i matematik, samfundsfag og erhvervsøkonomi

Sabina Tangsgaard (SAT)

Lektor

Signe underviser i historie og religion

Signe Therkelsen (ST)

Lektor

Thomas underviser i samfundsfag og historie

Thomas Bjørndal (TB)

Adjunkt

Vibeke underviser i idræt og dansk

Vibeke Platz (VP)

Lektor

Anette underviser i matematik

Anette Nielsen (AN)

Lektor

Anne underviser i samfundsfag & engelsk

Anne Bennetsen (ALB)

Lektor

Asta underviser i fysik, matematik og naturgeografi

Asta Møller Moltesen (AM)

Lektor

Bodil underviser i engelsk. Hun er også læsevejleder på EG og studievejleder for IB eleverne

Bodil Aase Frandsen Schmidt (BAF)

Lektor

Charlotte underviser i engelsk og AP-latin

Charlotte Cifuentes Strandberg (CS)

Lektor

Clea underviser i naturgeografi og geografi

Clea Schneider (CSC)

Lektor

Dorte underviser i dansk, filosofi og engelsk

Dorte Blomberg Andersen (DA)

Rektor

Erling Petersson

Lektor

Hanne underviser i religion og dansk

Hanne Juul Flebo (HF)

Lektor

Helle underviser i dansk og samfundsfag

Helle Merete Grøn (HG)

Lektor, årsvikar

Jacob underviser i erhvervsøkonomi

Jacob Day (JD)

Lektor

Jens underviser i biologi og matematik

Jens Jønsson (JJ)

Lektor

Kamilla underviser i musik og psykologi

Kamilla Bang Carstensen (KC)

Lektor

Kim underviser i idræt og historie

Kim Sønderskov Kristensen (KSK)

Lektor

Kristian underviser i idræt og biologi

Kristian Thygesen (KTh)

Lektor

Lotte underviser i dansk og engelsk

Lotte Haandbæk (LH)

Lektor

Marianne underviser i oldtidskundskab

Marianne Helms (MH)

Lektor

Martin underviser i matematik og engelsk

Martin Dan Hansen (MDH)

Adjunkt

Mia underviser i dansk og spansk

Mia Falkenberg Bjerremand (MB)

Lektor

Nadja underviser i spansk

Nadja Wolgast Jensen (NWJ)

Lektor

Niels underviser i matematik og idræt

Niels Brage (NB)

Lector

Nikolai underviser i idræt og samfundsfag

Nikolai Schwitzer Christensen (NCh)

Lektor

Pernille underviser i psykologi og dansk

Pernille Christensen Asmussen (PA)

Lektor

Peter underviser i historie og mediefag

Peter Mondrup (PE)

Lektor

Poul underviser i tysk og engelsk

Poul Gamborg Højlund (PH)

Lektor

Rikke underviser i billedkunst og tysk

Rikke Hahn-Pedersen (RH)

Lektor

Sabrina underviser i dansk og engelsk

Sabrina Buch Hansen (SBH)

Lektor

Steffen underviser i matematik

Steffen Andersen (StA)

Vikar

Thomas underviser i informatik

Thomas Meyer Hansen (TMH)

Lektor

Anja underviser i religion og dansk

Anja Hansen (AH)

Lektor

Anne underviser i dansk, fransk og engelsk

Anne Bjørn (ABJ)

Lektor

Birgitte underviser i kemi og idræt

Birgitte Hvid Mikkelsen (BM)

Lektor

Bodil underviser i fysik, kemi og biotek

Bodil Honoré Eriksen (BE)

Adjunkt

Christian underviser i musik og matematik

Christian Bjerg Mikkelsen (CBM)

Lektor

Dan underviser i biologi og idræt. Han er også uddannelsesleder på EG

Dan Støjer (DSt)

Lektor

Dorthe underviser i biologi & bioteknologi

Dorthe Fischer Seerup (DFS)

Lektor

Gitte underviser i latin, italiensk og historie

Gitte Leonessi (GL)

Lektor

Heidi underviser i engelsk og historie

Heidi Skødsholm Dueholm (HD)

Lektor

Hjalmar underviser i idræt og samfundsfag

Hjalmar Nygaard (HN)

Lektor

Jacob underviser i religion, filosofi og oldtidskundskab

Jacob Lange (JL)

Lektor

Jens underviser i filosofi, oldtidskundskab og historie

Jens Viggo Olavi Nielsen (JN)

Lektor

Kasper underviser i samfundsfag og idræt

Kasper Kjærsgaard (KK)

Lektor

Krista underviser i engelsk og psykologi

Krista Lykke Lauridsen (KLL)

Adjunkt

Lise underviser i dansk og musik

Lise Bach Nielsen (LBN)

Adjunkt

Lotte underviser i fransk og dansk

Lotte Hein Cassard (LHC)

Lektor

Marie-Louise underviser i kemi og matematik

Marie-Louise Møgelmose (MM)

Lektor

Mette underviser i spansk og engelsk

Mette Erhorn (ME)

Lektor

Mia-Maia underviser i kemi og matematik

Mia-Maia Stengaard Glentved (MG)

Lektor

Niels underviser i matematik og fysik

Niels Ammitzbøl Glud (NG)

Lektor

Niels underviser i fysik, kemi og geoscience

Niels Egebjerg (NE)

Lektor

Ole underviser i matematik

Ole Bock (OB)

Lektor

Peter underviser i musik og mediefag

Peter Bøgsted Knudsen (PK)

Lektor

Peter underviser i historie, oldtidskundskab og dansk

Peter Sand (PS)

Lektor

Rasmus underviser i kemi og matematik

Rasmus Hjorth Erichsen (RE)

Lektor

Rolf underviser i historie og mediefag

Rolf Bjørling Salomonsen (RBS)

Lektor

Sanne underviser i idræt og dansk

Sanne Nedenskov Petersen (SNP)

Lektor

Søren underviser i fysik og kemi

Søren Hauge Andersen (SHA)

Lektor

Trine underviser i dansk og religion

Trine Iversen (TI)